| Val3ntin2014 a întrebat:

Heii! Am o problema, am facut cerere de transfer sa ma transfer la filologie de la stiinte sociale si trebuia sa ma duc astazi sa vad daca mi-au acceptat cererea, dar n-am avut timp... credeti ca daca ma duc maine pana la liceu o sa fie o lista cu Admisii? sau o sa pot afla luni? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Black00 a răspuns:

Pai,te duci la director si afli

| Val3ntin2014 explică (pentru Black00):

Daca ma duc maine pana la liceu o sa fie o lista cu Admisii?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu este sigur că s-a afişat la Avizier lista cu elevii cărora li s-a aprobat transferul.
Oricum, poţi afla acest lucru şi Luni happy

Toate cele bune!