| Ninussu a întrebat:

Hello. Am de luat un interviu unui domn care este presedinte de partid, profesor si director adjunct la o scoala gimnaziala. Imi puteti da niste exemple de intrebari?

4 răspunsuri:
| SkullDrawer a răspuns:

Cum a ajuns la decizia de a lua in sarcina aceste 3 atributi?; Cum a ajuns in aceste functii?; Dar in primul rand cum il cheama de unde este?; Ce vrea sa faca pe viitor? acestea sunt cateva care mi-au trecut prin capwinking sper sa te ajute...

| Courthney a răspuns:

Salut domnu' ce mai faceti? apropo ce e aia funda, in ce sens? sunt noua pe aici deci...sunt lucruri pe care inca nu le stiu.

| SkullDrawer a răspuns (pentru Courthney):

Funda este rezultatul unui raspuns care l-a ajutat pe cel care are nevoie si ti-a adresat o intrebare (funda este un simbol prin care isi arata multumirea fata de raspunsul tau)

| Courthney a răspuns (pentru SkullDrawer):

Mersi pentru raspuns. happy