| Andaa_2747 a întrebat:

>Hellobig grin<

decisad

Se teRminA vaCantSasad... ceeA ce claR inSeaMna ca IncePe ScoaLasad

Mai e doar o Zi Din VacantSa.

cE vreti Sa faceti in uLtima zi?

Cum Vreti Sa vi Se terMine VacantSa?

6 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Buna,
Ce mama naibii nu poti si tu sa scrii o fraza fara 'pitziponcereala'? rolling eyes

In ultima zii de vacanta probabil o sa pierd vremea cum am facut si pana acum.
Si imi plang de mila cu colegii.

| AndutzaAndu a răspuns:

Lenevind acasă laughing.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Cred ca o sa ies in orashee hee

| lol1232 a răspuns:

Nu stiu as vrea ceva mai special dar nu stiu ce fara pc ar fi bine dar nu voi putea sa+l las deloc probabil ca voi sta la pc din pacate.

| Abcfunny a răspuns:

Vreau sa dorm mai mult laughing

| redflower a răspuns:

Eu as vrea ca vacanta mea sa se termine printr-o petrecere cu prietenii.big grin laughing