| anonim_4396 a întrebat:

Hey all! Cum va descurcati cu scoala? Ce note ati luat la testele initiale?

[ Dap, stiu: "Curiozitatea a mancat pisica", dar eu sunt caine laughing ]

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Eu, foarte bine. In catalog am cate 3 de zece aproape la fiecare materie big grin.
La testele initiale : Am luat 9, 5 la romana; la istorie 8, 75; 8 la biologie' 9, 5 la tehnologie' 9, 1 la matematica; 9, 7 la fizica; 6, 5 la geografie I don't want to see engleza si franceza 10.
Nu stiu ce s-a intamplat la geografie I don't want to see dar nici nu-mi pasa! Deja in catalog am 2 de 10 la geografie, asa cabig grin E stupid sa iei 10 la testele initiale(ma refer geografie, istorie, biologie). De ce? Simplu. Cand dai un test in timpul anului stii ca ai de invatat din cateva lectii. Ei bine, la testele initiale la materiile care le-am enumerat mai sus in paranteza e stupid sa iei 10 deoarece e din toata materia din anul anterior, nu din cateva lectii. Deci rezulta ca trebuie` sa fii tocilar!
O seara frumoasa!

| Bianca3108 a răspuns (pentru Millanteria):

Eu am luat :

Mate - 10 ( si eu m-am mirat big grin )
Romana - 9, 50 happy
Engleza - 9, 80
Biologie - 10 ( ador biologia :X )

La celelalte inca nu ne-au spus. zic maine la sedinta smug

| Millanteria a răspuns (pentru Bianca3108):

Nu te supara, in ce clasa esti? Bravo pentru note!

| Bianca3108 a răspuns (pentru Millanteria):

Sunt in a VII - a big grin.Tu in ce clasa esti?

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Millanteria a răspuns (pentru Bianca3108):

Bravo. Eu sunt in clasa a IX-a!

| Bianca3108 a răspuns (pentru Millanteria):

Bravo si tie. Bafta la scoala! Noapte buna!

| Millanteria a răspuns (pentru Bianca3108):

Mersi, la fel!

7 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Peste 5 la toate

cam am niste absente pe acolo, dar nu multe in rest merge bine,

sunt a 12-a

ciao