| Anonimmmmaaa a întrebat:

Hey! Ieri am dat evaluarea naționala.Mi-am luat 2 pixuri noi, iar când mi-a dat subiectul și am început sa scriu, pixurile tot se opreau și nu mai scriau și am mai scris odata cu pixul pe acel cuvânt... întrebarea este Îmi poate anula lucrarea?

7 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Daca pixurile erau diferite, da.

| Anonimmmmaaa explică (pentru Madesz):

Nu erau diferite, erau aceleași

| Madesz a răspuns (pentru Anonimmmmaaa):

Daca pixurile erau acelasi model n-ar trebui sa-ti faci griji, dar daca stii ca ai ingrosat cuvantul incat sa bata la ochi..sunt cateva sanse sa-ti anuleze lucrareahappy

| Anonimmmmaaa explică (pentru Madesz):

Nu am îngroșat tare...am făcut puțin cu pixul ca sa se vadă ca l am scris atunci pe loc...

| Madesz a răspuns (pentru Anonimmmmaaa):

Atunci stai linistita

| Ben9648 a răspuns:

Cred ca se ia

| Anonimmmmaaa explică (pentru Ben9648):

Ce sa se ia? Jesus Christ da sau nu?