| S3ntimentBoY a întrebat:

Hey maine am test la Biologie si daca nu iau 10 o sa-mi iasa media 9 eu invat fff mult dar pe loc cand dam testul ma panichez si uit... ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| aiurea231223 a răspuns:

Calmeazate cand dai testul nu te gandi ca e o lucrare ci niste simle intrebari la care la unele poti sa ai raspunsurile iar la altele nu. Citeste subiectele si vezi ce sti sa faci rezolva acele exercitii primele iar apoi revino la celelalte ca poate intre timp o s iti dai seama si de celelalte raspunsuri dar cel mai important este sa nu te panichezi si sa te concentrezi