| `KiddO` a întrebat:

Hmmm thinking am trecut intr'a 8'a si ma gandeam sa ma duc la liceu militar dupa care la academie... dar nu stiu ce sa fac thinking voi ce ziceti merita?!

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Mergi la un liceu normal apoi la Academie.
Liceul militar e doar ca sa te pregateasca de Academie! Mi se pare useless, atata timp cat te mentii tu in forma!

| alina* a răspuns:

E super tare.cu toate ca trebuie sa incepi antrenamente care sunt foarte grele asa mi s-a spus. si eu am vrut sa dau la un liceu militar cand am intrat in clasa a 8 a, dar mai este o chestie... mi-a zis profa mea de sport ca sunt mica de statura si nu cred ca o sa reusesc sa intru. dar mie mi se pare super ok ce vrei tubig grin
:*