| fmk a întrebat:

M-am transferat cu o saptamana dupa ce a inceput scoala la un alt liceu decat cel la care fusesem repartizata si acolo e oribil colegii sunt figurantii si siciriti si nu e deloc ok.pot sa ma transfer din nou la primul liceu si cand? Help.

4 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Cred ca dupa 2 saptamani de stat acolo poti sa te intorci

| Unbelievable a răspuns:

Bună. Nu-i băga în seamă și învață. Doar nu te-ai transferat acolo pentru ei, nu-i așa? Încearcă să te împrietenești cu cineva, este imposibil ca toți să fie așa. În opinia mea, un alt transfer e migălos. Dar faci cum vrei. Succes!

| fmk explică (pentru Unbelievable):

Am sa stau un semestru sa vad cum e si cu profesori ca sunt destul de aiurea si ei. daca nu ma voi intoarce deunde am plecat

| Unbelievable a răspuns (pentru fmk):

Foarte bună ideea. Oricum, îți doresc mult succes!