| Khaikia a întrebat:

Salut, am absolvit curand liceul si ma gandeam ca la facultate, sa urmez Engleza - Chineza. Tin sa mentionez ca nu am invatat niciodata chineza si as lua-o de la 0. Sunt interesat de aceasta specializare. Mi-ati putea da niste idei despre cum este? Sesiunile? Daca merita?
Doresc sa merg la Universitatea din Sibiu (Litere si arte) Engleza - Chineza

1 răspuns:
| pisicamiauu17 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca ar fi mai bine sa urmezi o facultate care iti poate oferii un viitor, cand termini ce vrei sa faci? te faci profesoara- profesor? mai bine te mai gandesti putin.