| ChiukiuHamsler a întrebat:

Salut! Stie cineva, daca vreau sa intru la taxa la o facultate, cum trebuie procedat? Conteaza media sau conteaza cat de devreme te-ai inscris?

3 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Conteaza media, in ordinea mediilor se intra daca sunt mai multi canditati decat locuri. Totusi, la taxa, de cele mai multe ori sunt locuri pentru toata lumea

| ChiukiuHamsler explică (pentru Robert2526):

As vrea la unitbv, crezi ca este loc sigur la o specializare unde anul trecut s-a intrat cu 8.50 la taxa?

| Robert2526 a răspuns (pentru ChiukiuHamsler):

Da! Inafara de facultatile foarte cautate, la taxa se face loc pentru toata lumea.