| Straicu a întrebat:

Salut, stie cineva din ce se da admiterea la facultatea de it? Am terminat filologie si m-as gandi pe it dar nu as vrea sa fac ore suplimentare... am inteles ca nu ar fi matematica dar astept raspunsuri de la cei care stiu cate ceva.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mult ca sigur gasesti pe site ul facultatii la care vrei sa dai informatii despre admitere. Ca sunt multe facultati de profil IT si fiecare cu procedura sa de admitere.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Sunt unele facultati care nu-ti cer bacul la matematica express dar mare atentie sa nu te culci pe o ureche si sa inveti in sesiune, pentru ca materiile sunt destul de grele.