| anonim_4396 a întrebat:

Știți cumva dacă în cazul unei măzgălituri (nu în halul în care să găurească foaia, dar totuși o măzgălitură) mi se poate anula lucrarea la evaluarea națională? Care sunt șansele?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| HerculePoirot a răspuns:

Acuma depinde ce profesor nimeresti la corectat... Daca ai noroc, profi indulgenti nu-ti anuleaza pentru o mazgalitura(daca nu e foarte mare bineinteles) dar daca ai ghinionul sa dai peste niste profi mai severi si perfectionisti, atunci da, sunt sanse foarte mari sa ti-o anuleze.
Sper sa ai noroc si sa nu ti-o anuleze, ar fi pacat.
Bafta in continuare!

| mr009 a răspuns:

Poate fi anulată.