| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

Visul telepatic este acela când dormi liniștit și într-un mod spontan, în vis, cineva cunoscut la care te-ai gândit în ultima perioadă, te întreabă sau zice ceva?

Mulțumesc frumos!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut niciodată un astfel de vis dar cred că se întâmplă ceva asemănător sau poate doar visezi acea persoană care se gândește la tine, îți vorbește, te sarută sau te îmbrățișează. Posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar fi telepatic? E un vis normal

| TiA88 a răspuns:

Anul acesta universitățile isi vor începe cursurile tot pe varianta online?

| GeorgeMihai explică (pentru TiA88):

Ai greșit locul de " parcare " prietene.