| Robert17x a întrebat:

Sunt sanse sa se schimbe materiile de la bac,de la orice profil (ma intereseaza mai mult de Stiinte Sociale), in anii urmatori? Am trecut in clasa a 8-a si vreau sa ma duc la liceu pe Stiinte Sociale ca sa nu dau bacul la mate,dar daca se schimba materiile cat timp sunt eu la liceu si se adauga mate la bac, sunt sanse sa dau si eu bacul la mate sau doar generatia urmatoare care va veni va da?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principal nu se schimba brusc, in special diferenta mare de materii. Nu are treaba mate cu stiinte sociale, e o schimbare prea mare pentru 4 ani

| Robert17x explică (pentru anonim_4396):

Stiu,dar imi era frica, avand in vedere ca urasc matematica laughing mai ales ca am auzit ca mai demult dadeai bac si din mate la stiinte sociale!

1 răspuns: