| queenofcirclegun a întrebat:

Urgent! Am nevoie de un mare mare ajutor! E mai bine sa te mediteze un profesor de liceu recomandat de un alt profesor de meditatii decat insusi profesorul cu care faci la scoala romana pentru examenul de capacitate cls a 8 _ a?

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai, daca profesorul recomandat e bun si cel de la clasa ii varza? Daca e profesor nu inseamna ca e si bun, deseori cel de la clasa ii prost. Conteaza sa fie bun profesorul, nu cine este. Vezi cum e si cum explica.

| queenofcirclegun explică (pentru Mayar):

Pai si ala de la clasa e bun, dar mersi