| Losnams a întrebat:

Voi unde ziceti ca este mai ok si mai lejer? Mate info sau chimie biologie? Si de ce?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde la ce te pricepi si cam ce domeniu vrei dupa. Mate info e mai general dar ai si mult mai multe materii la care trebuie sa fii pregatit/a. Asa, la stiintele naturii e putin mai organizat.

| DeyCj a răspuns:

Chimie-biologie.La profilurile reale e mai greu tot timpul.

| Adry05 a răspuns (pentru DeyCj):

Chimie biologie e profil real

| DariaMateea a răspuns:

La chimie si biologie e mai usor. La mate-info putini intra. Cei mai multi dau mita ca sa ia nota maxima la examen. E si foarte mult de invatat.

| Alllexandraaaaa a răspuns:

Eu cred că e la mate info.Prietena mea e informatician la o fabrică destul de mare.De salariu extrem de bun nici nu mai vorbim, plus că sunt foarte căutați în perioada asta toți pleacă în alte țări din cauză că în străinătate salarile pot fi și mai mari decât sânt.

| SelenaAlexa a răspuns:

Mate-Info. La chimie biologie se duc cei care nu pot face fața la mate info și nici rezultate la bac nu prea au. Nu prea se da interesul.

| anamariarot a răspuns (pentru SelenaAlexa):

Serios? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anamariarot):

E serioasa tipa. Ce naiba. Se stie ca aia care se duc la mate/info sunt prostii prostilor...

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Să nu exagerăm. Departe ideea ta de ce am încercat eu să insinuez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anamariarot):

Era un misto Pacala. Ipocrit sa fiu, nu sunt prost. Nu m-as face singur prost avand in vedere ca am fost si eu la mate/info

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu că ai fost ironic, dar ironia ta m-a făcut să cred altceva. Oi fi înțeles eu prost