| Xandra921 a întrebat:

Buna, am o întrebare, la un comportament de bărbat,tot timpul se uită la mine,după mi-a cerut anumite lucruri,după a flirtrat cu alte fete in fata mea și s-a uitat la mine după,nu l-am băgat în seamă, eu mi-am făcut o relație și el mă vorbeste urat peste tot. L-am întrebat de ce și s-a comportat isteric și mai nou se uită cu dușmănie la mine, nu înțeleg ce tot are.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Simplu. El a sperat ceva de la tine. Și-a dat seama că nu are șanse. În mintea lui, erai viața lui. El s-a simțit respins. Apoi asta el a interpretat că nu mai există altă femeie pe lume decât tine. Dacă tu l-ai respins, pe el nu îl mai iubește nimeni niciodată, așa moare. Este ca și cum tu l-ai fi omorât pe el. Din cauza asta vrea să se răzbune. Cam asta are.

7 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

E genul ala de om care nici nu mananca, nici nu lasa pe altii sa o faca. E clar ca te voia acolo, dispusa pentru el, si cand nu ai mai fost disponibila, l-a deranjat.
Asa fac ei, daca ii refuzi pentru ca nu iti place de ei, vor spune ca esti c*rva si bla bla.
Nu-l baga in seama, va gasi alta victima.

| anonimg a răspuns:

Puțini oameni sunt raționali. Ei nu știu cum să se comporte în societate și oriunde s-ar afla. Departe de tine gândul să-ți faci o relație cu un astfel de om!
Pentru că astfel de oameni nu pot fi domesticiți, soluția este ca să stai departe de ei.
Cartea "Iubește inteligent" ți-ar fi de mare folos:
https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

| SilentRain a răspuns:

E îndrăgostit mort, clar
App și ala nu e bărbat, e un copil

| Silwian a răspuns:

Mergi direct la politie si fa i o plangere! Daca nu vrei sa apari la stirile de la ora 17! De la pro tv!(((

| mdc98 a răspuns:

Isi bate joc.

| mgtow a răspuns:

E dus, daca te deranjeaza pune-l pe actualul sa-i dea o lectie de viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru mgtow):

Nu-i rea ideea. Sau și mai bine, să își bată joc de el. Uneori asta doare mai tare.