| Ajram a întrebat:

Buna, am și eu o întrebare, iubitul meu este nervos tot timpul, îmi spune ca il stresez și mereu își vărsa nervii pe mine, când il întreb ceva se supăra și îmi spune ca il stresez.

Dar el in fie care wekeend pleacă afara cu prietenii lui de vineri seara și abia duminica vorbesc cu el. Imi răspunde la mesaje greu, eu îmi fac griji pentru el, dar de câte ori discut cu el îmi spune sa nu il mai stresez cu întrebări.

L-am întrebat ieri când a ieșit aseară cât sta și a început frumos sa vorbească după s-a enervat și mi-a zis ca il stresez. Il las in pace și de aseară nu îmi răspunde la mesaje mereu îmi zice sa am răbdare ca o sa fie bine ca este suparat și stresat.

Spuneți ce sa fac va rog mult, va mulțumesc.

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Altul!
Ce-i atata control si suparare?!
Cauta-ti altul, ca asa oricum nu da doi bani pe tine, odata ce-si prefera prietenii si probabil alte femei de prin cluburile pe unde emerge.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu îl mai strezezi deloc. Cauți alt iubit iar pe el lasă-l ne stresat.

| Freya1 a răspuns:

Pai nu îl mai stresa și lasa-l de tot în pace.
Încearcă sa nu îl mai cauți și sa nu ii mai răspunzi tu.Sau dacă o faci sa o faci sec sa vadă dacă ii place.

Cel mai probabil s-a plictisit de relația voastră da nu poate sa îți spună din N motive.Asa ca fi și tu mai indiferenta.

| Hyperion7 a răspuns:

Din ce eu am înțeles din situația asta,tu ești a treia roata la căruțăsad
Adică acest tipar indica faptul că are pe altcineva care îi ocupă tot timpul,iar faptul că vrei și tu puțin din timpul lui, deja ii creezi migrenesad
Situația poate degenera mai mult daca lași lucrurile așa, tocmai de aceea ai doua variante:
-continui "relația" și îl lași pe el sa îți dea papucii când e pregătit să te înlocuiască definitiv
-pui tu punct și asta e.

Idee e că te tine de rezerva, in cazul in care nu-i merge șmecheria, revine înapoi la tine.
Nu este exclus sa nu fie vorba de o tipă, ci de mai multe.

| Ajram explică (pentru Hyperion7):

Nu are pe nimeni este stresat din alte motive eu știu din ce eu sunt singura femeie din viața mea și la noi nu exista despărțire

| Hyperion7 a răspuns (pentru Ajram):

Perfect,pregătește-ti următoarea întrebarehappy
Eu voi fi primul care îți va zice "ți-am zis eu"laughing
Mult succes!

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Hyperion7):

Eu al 2lea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ajram):

Acum 3 minute | Ajram explică (pentru Hyperion7):
Nu are pe nimeni este stresat din alte motive eu știu din ce eu sunt singura femeie din viața mea și la noi nu exista despărțire

1. Aha deci acum spui că știi din ce motive este stresat. Atunci care este de fapt problema ta?

2. "la noi nu exista despărțire"... Sincer iti spun ca nu esti destul de matura ca sa ai o relatie.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Ajram):

Din viața ta ești singura femeie? și din a lui?

| Marius22222222222 a răspuns:

Next level sincer

| Ajram explică (pentru Marius22222222222):

Nu exista asta ceva el este și așa va fi pentru toată viața

| haileewatson a răspuns:

Nu te iubeste, e vai de capul lui. Trebuie sa il parasesti

| sweetys a răspuns:

Bagajele si nu iti mai pierde vremea cu el. Iti consumi toate resursele pentru o persoana care nu merita, si nu incepe cu raman ca il iubesc. Pe tine cine te iubeste? Nici el, nici tu. Si nici vrajeala cu, am mai incercat dar imi promite ca se schimba. Daca nu a făcut-o pana acum, nici nu o va face. Pur si simplu nu ii pasa de tine, realitatea e cruda, dar trebuie sa o accepti. Deci treci la nivelul urmator, pleaca fara regrete. O sa intalnesti persoana care trebuie fara sa fortezi lucrurile.

| KingOoO a răspuns:

Simplu. El nu da 2 bani pe tine. Eu zic sa il lasi si sa iti cauti unul virgin. Ca ala o sa isi faca si el griji pentru tine.

Cati ani aveti?

| Ajram explică (pentru KingOoO):

23 și 33 nu exista despărțire in cazul nostru și nu se pune problema la așa ceva el este primul meu bărbat dar și ultimul eu vreau un sfat cum sa fac nu genul de despărțire

| LaviniuA a răspuns (pentru Ajram):

Ce vorba mai e si asta, "el e primul dar si ultimul barbat"? De ce spui asta, pentru ca sunteti nascuti in aceeasi zi? Sau pentru ca ai inceput viata sexuala cu el?
Ai o religie care nu iti permite anumite lucruri legate de viata in cuplu? Numele tau suna oriental.

Doar incerc sa inteleg problema...

| Ajram explică (pentru LaviniuA):

Da sunt turcoica jurâtes si nu am voie si nu vreau nici eu

| Gabrielll3 a răspuns:

Scapa de el. Ii faci un bine ca in felul asta o sa-i treaca si stresul.winking