| Alida_Maria_1988 a întrebat:

Buna, poate o sa găsesc un om matur aici ca sa îmi dea un sfat,nu am curaj sa povestesc mamei mele. Iubesc un bărbat care din păcate ii căsătorit și are un copil, totul a început la un bar unde urma sa lucrez, noi am vb și am ajuns la un acord comun și sa mergem in străinătate, nu aveam nicidecum vreo idee ca ma voi îndrăgosti. Am stat două luni împreună și inevitabil a venit de la sine m-am culcat cu el și eu o consideram o simplă aventură după două luni s-a întâmplat ceva, s-a băgat un cuplu între noi și era să ne despărțim, să nu mai vorbim deloc. Atunci mi-am dat seama că-l iubesc. Și mi-era greu să las să fac pasul da a mă despărți de el, ne-am împăcat, totul a fost okay până când am plecat în străinătate la muncă împreună. Bineînțeles noi deja eram îndrăgostiți și s-a băgat în anturaje fel de fel care mie nicidecum nu îmi plăcea și i-am spus că vreau să-mi iau viața de la zero si să renunț la el. După ce am ajuns în țară în fiecare zi plângeam și sufeream după el pentru că m-am îndrăgostit și iubeam fără să vreau i-am spus că trebuie cumva să ne despărțim pentru că el este căsătorit și are o familie pentru că tot timpul trebuia să se ascundă de soția lui și chiar nu este plăcut. El la fel venea la mine plângea și zicea că mă iubește și că pe soția lui nu o iubește deloc doar că este obișnuit cu ea, îmi povestea că după 10 ani de căsătorie apare rutină, nu știam ce să fac, i-am spus ce soluție să găsim ca să fim împreună el mi-a spus bineînțeles să mă duc la produs pentru că doar așa putem fi împreună.Eu i-am răspuns bineînțeles dacă nu iubești pe soția ta și zici că mă iubești pe mine de ce vrei să mă duci pe mine la produs? Du-te cu ea dacă mă iubești, de ce să mă duc eu să dau jumate din banii mei pe care îi fac pe barba mea până la urmă din care logic trăia și ea. El a spus ca ar divorța numai sa fie cu mine doar ca nu-i sigur eu fiind mai tânăra pot sa îmi găsesc oricând altul și el și-a distrus toată familia.As renunța jur dar îl iubesc din suflet, va rog sa îmi dați un sfat.As avea varianta de a pleca și sa îmi fac o viața normala cu un băiat care nu-i căsătorit! Nu știu ce sa fac sunt foarte confuza jur.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parca ai lacat pe ochi cu banda metalica sa nu vezi ce inseamna prostitutia. Ala vrea sa faca bani pe urma ta si el sa nu lucreze, pleaca de langa el

| Adry05 a răspuns:

Sa-l lasi si sa incetezi din a mai fi una din taraturile care se baga in familii

| Alida_Maria_1988 explică (pentru Adry05):

Nu as fi vrut sa fie așa deloc nici sa ma îndrăgostesc nici sa îl iubesc nicidecum sa ma bag in familia lui...E grea decizia de luat pentru mine dar trebuie sa ma adun și cumva trebuie sa îl uit ...nu am cum ma distrug singura

| darrio2007 a răspuns:

La fel va face si cu tine cand va interveni rutina. Ai avut noroc de nu te-a plasat altora pentru produs.

| Freya1 a răspuns:

Hai sa iti spun cum sta treba si "relatia"ta daca tu tot nu vezi.
El are familie si copii dar este un lenes notoriu ce stie ca nu va face prea multe in viata lalaind-o asa pe la munca asa ca ce s-a gandit...Te-a gasit pe tine tanara si prostuta, ti-a facut creierii franjuri, nevasta-sa poate chiar stie de tine ca o fi si ea bagata in toata treaba si vrea sa te cam duca sa te prostituezi ca sa traiasca el bine.
Nu o sa isi lase niciodata familia si copii, iar tie in curand iti va da cu sutul in fund pentru ca el nu va vrea o c...a la usa.
Scuza-ma ca iti spun dar ori esti copil fara minte, ori esti o femeie cu probleme daca nu vezi cat e de nenorocit omul ala si cum isi bate joc de tine.Nu stiu de ce te mai ti dupa findul lui. Vrei sa ajungi prin Germania la pesti? Ca acolo te va vinde cand se va plictisi.
Bine ai face daca ai vorbi cu mama ta poate te scutura un pic sa te trezesti la realitate inainte sa iti distrugi viitorul.

| Andreeush a răspuns:

Vrea sa te scoata la produs si tu inca vrei sa fii cu el?
Nu esti normala, distrugi o familie in loc sa iti cauti pe unul fara obligatii.

| christall a răspuns:

Degeaba ne ceri sfatul, totce stii tu o sa faci. Totusi vreau sa-ti spun ceva. Daca un barbat este in stare sa-i ceara iubitei sa mearga la produs inseamna ca nu are minimul de respect, nu mai zic de iubire. Da-ti doua palme, trezeste-te si vezi ca poti avea o viata frumoasa cu cineva care sa te pretuiasca. Daca vei asculta sfatul...

| GirlOnline81 a răspuns:

Te compatimesc fiindca-ti lipsesc valorile.

| mihaicelsfant a răspuns:

Mai ai rabdare cu realtia daca te iubeste va avea si eltongue

| Alida_Maria_1988 explică (pentru mihaicelsfant):

O fac de 6 luni și tot la fel același răspuns sunt confuza

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Alida_Maria_1988):

Cati ani ai?

| Alida_Maria_1988 explică (pentru mihaicelsfant):

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Alida_Maria_1988):

Nu îți strica viața maria

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai...gândește că peste 10 ani...îți va face la fel.că mna rutina. Și tot așa deci? Ce zici?)))

| just4ubr2015 a răspuns:

Asa de mult te iubeste el ca te trimite la produs. chiar asa de naive sunteti sa puneti botul la toti du-te si calarestele cu altii pentru el si el sa stea cu ea in sus chiar nai gasit un baiat fara familie sa iti faci o relatie serioasa si sa lasi prostiile acestea

| iAMVi a răspuns:

Adică ăla vrea sa te dea la produs și tu încă îți mai pui problema "că ce să fac"?
Cum, hodoronc-tronc ți-a propus asta? Scuza-mă că-ți zic dar cred că singura persoană îndrăgostită în situația asta ești tu, el în niciun caz. Gândește logic, un bărbat normal ar vrea ca nici măcar să se uite altul la femeia lui dacă s-ar putea, d-apoi s-o trimită la produs?
A profitat și s-a culcat cu tine atunci, a văzut că ține și acum vrea sa stea ca jegu' degeaba pe banii tăi, frumușel, cu fetițe, băuturică și grătărele în țară în timp ce tu prin vreun bordel prin Europa să te culci cu toți boschetarii. În caz că visai la o familie frumoasă, ia-ți gândul dacă accepți oferta lui, pentru că o să fii folosită până îmbătrânești sau clachezi și vei fi aruncată ca un gunoi pentru că pentru ei nu mai prezinți interes dacă nu faci bani, apoi o să stai cu ochi in soare reflectând la faptul că ai o vârstă și deja ai slabe șanse să îți faci o familie. Asta dacă nu-ți face felul vreun maniac, sau nu servești drept produs pe piața neagră de organe.

| MishuD a răspuns:

Ai picat in cea mai clasica teapa de "scos fete la produs".
Stiu ca pare greu de crezut dar majoritatea fetelor care au ajuns sa se prostitueze fara voia lor au ajuns "din dragoste", s-au indragostit, au vrut sa faca orice pentru un barbat si au ajuns sa stea capra pe 50eur in parcari de TIRuri in Germania.
Iti recomand sa renunti la orice contact cu personajul respectiv si sa iti vezi de viata ta. Orice contact cu el nu va fi decat o noua sansa pe care el o are sa te manipuleze, si dupa cate vad din ce si cat ai scris, ii este usor sa te manipuleze si sa profite de sentimentele tale...
Cauta-ti un baiat decent, singur, liber de obligatii si care iti pretuieste *** pentru ca o vrae pentru el, nu ca sa faca bani.
Seara faina sa ai.

| Alida_Maria_1988 explică:

Stai liniștit el ca un om matur consider ca a greșit mai mult ca și mine cum mulți au spus aici sunt tânăra și prostuță am luat sfaturi de aici și va mulțumesc la toți pentru sfaturile bune, am renunțat la el, iau viața de la 0 și îl uit, sa uit ca l-am cunoscut!