| GallyW a întrebat:

Bună, sunt ceva tristă. De ziua mea am aflat că iubitul meu mă însele. L-am lăsat, am acceptat și mă simt mai bine fără el. Dar am 30 de ani și parcă simt nevoia de ma căsători, de avea copii. Dar cine mă mai vrea cu 30?!
Ore mai am ocazia să găsesc un bărbat potrivit? sad

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Decat sa stai cu persoana nepotrivita care iti mai face si rau mai bine singura.
Esti tanara inca si cel mai probabil o sa te ia tot unul de varsta ta.Nu te grabi sau lua pe oricine doar sa nu fi singura ca poti sa gresesti si sa ai de suferit

| sweetys a răspuns:

Femeile au data de expirare? Normal ca o sa gasesti persoana potrivita. Nu cred ca varsta este o problema. Si vorba aia norocul ti.l faci cu mana ta. Eu am cunostinte care la 45-50 de ani au gasit un partener. Ma gandesc ca cu cat individul e mai batran( daca pot sa ii zic asa (30+)) cu atat are mai multa minte si isi doreste stabilitate. Ca fostul tau te.a inselat, da dovada de imaturitateimaturitate din partea lui. Mai bine ca te.ai despartit de el fiindca era mai urat sa ai si un copil cu el.

| DumitruS a răspuns:

Si daca ai 30 ce, s-a sfarsit viata? Esti inca foarte tanara, tot timpul sa gasesti pe cineva.

| siriusblack98 a răspuns:

Care e problema daca ai 30 de ani? Esti tanara. Daca te-a inselat, o va face iar, poti sa fi sigura de asta.Gaseste altul.

| ROB3RT89 a răspuns:

Vorbesti de 30 de parca ar fi 50...
Sanse ai, acum depinde cat de selectiva esti.
Dar la varsta ta nu mai e cazul de pretentii si sandarde ridicate!

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

Sigur ca da....am o prietena care s-a casatorit la 38 de ani. Alta la 36, alta la 34, eu la 33...deci ai sanse o gramada. Totul depinde de alegerile tale. Sa ai standarde ridicate in ceea ce priveste comportamentul si respectul lui fata de tine. Sa fii bucuroasa ca ai aflat ca fostul te inseala si ca nu ai facut casa si masa cu el inainte de a afla acest lucru. Sa fii iubita!

Răspuns utilizator avertizat
| Kimball a răspuns:

Si la 50 ani te piți mărita,
Ai 30 inca esti frumoasă, iesi din casa nu mai fii suparata si vei gasi persoana potrivită.
Daca stai pe TPU, nu ai şanse sa te ia nimeni.

| danay72 a răspuns:

Cu siguranta vei gasi persoana potrivita. E o vârstă la care nu mai poti fi indusă usor în eroare și poti fii mai atentă. Iubirea nu moare niciodată. Trateaza-te cu demnitate și respect si pastreaza-ți o atitudine pozitivă. Nu uita ca o inimă veselă înseninează fața. Cand nu te vei astepta, vei gasi persoana potrivita.