| DeeDee817 a întrebat:

Buna! Voi ați fost înșelați de partener/a? Și dacă da, care sunt semnele care i-au dat de gol?

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Mai bine te-ai gandi de ce se ajunge aici, de semne iti vei da seama inca din prima zi!

| DeeDee817 explică (pentru ROB3RT89):

Pai unii bărbați Înșeală chiar dacă au tot ce își doresc... cunosc cazuri de genul

| ROB3RT89 a răspuns (pentru DeeDee817):

Nu exista, cunosti cazuri dar sigur nu cunosti motivul in profunzime!

| DeeDee817 explică (pentru ROB3RT89):

Ba exista nu îmi zi tu mie dacă nu cunosti. Ești tu sigur? Unii oameni mai au și prieteni care ce nu vb cu ei nu vorbesc cu frați

| ROB3RT89 a răspuns (pentru DeeDee817):

Sa fie sanatosi, deja ai deviat de la subiect!

| DeeDee817 explică (pentru ROB3RT89):

Nu am deviat de la niciun subiect! Ți-am explicat ca exista!

| Freya1 a răspuns:

Da,am trecut prin asta dar nu la toată lumea semnele sunt la fel.
Eu pe fostul l-am prins ca ma insala pentru ca ținea de telefon cam cu grija,avea mesaje dubioase,brusc nu ne mai vedeam ca înainte, avea treaba unde nu avea semnal sau nu putea sa răspundă, se comporta mai rece și nu prea ii mai pasa dacă plec sau rămân, ba cauta motiv de cearta aiurea și se descotorosea de mine rapid.

L-am prins pentru ca am luat din telefonul lui un număr dubios.L-am salvat la mine iar intr-o sâmbăta când ma mințit ca e pana noaptea târziu la munca și nu are semnal am sunat acel număr și am cerut sa mi-l dea pe el. Evident ca raspunse-se o fata ce habar nu avea ca el avea o relație și nici nu avea habar de unde am numărul ei, dar mi l-a dat.L-am întrebat dacă acolo ii e munca și restul e istorie (ne-am împăcat pana la urma, dar niciodată nu am mai avut încredere în el deși nu mai facu-se nimic și pana la urma ne-am despărțit din N motive).

| EcceHomo a răspuns:

Începe să lipsească dulceața. happy Vezi Shakira-Pique.

| IarsiIar a răspuns:

Nu.
Dar semnele pot incepe cu: nu-i mai place nimic din ce faci.

| Adelin0114 a răspuns:

Bună semne sunt prea multe dar difera de la om la om oricum ce este cert...în timpul când ești înșelat ești orb toți vad acele semne in afara de tine 1 an ma mințit și vorbea cu altul după conturi false și alta cartela care o punea în telefon când plecam eu de acasă eu clar am văzut multe semne dar am crezut ca e doar în capul meu din cauza geloziei pana mi sau confirmat