| anonim_4396 a întrebat:

Ce diferenta de varsta credeti ca este indicata intre frati/surori? (pentru a se juca impreuna mai bine cand sunt copii, pentru a avea o relatie apropiata/de semeni cand sunt adulti)

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

2-3 ani.

6 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Indicata pentru ce?

| anonim_4396 explică (pentru Catalion):

Pentru a se juca impreuna mai bine cand sunt copii, pentru a avea o relatie apropiata/de semeni cand sunt adulti.

| Clorox a răspuns:

Nu exista asa cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consider ca este mai esentiala educatia lor astfel incat sa se inteleaga. Bineinteles ca daca unul are 1-3 ani si face galagie, iar celalalt e clasa a 8-a sau a 12-a si trebuie sa invete nu prea este ok.

| Ara997 a răspuns:

2 ani e super ok

| NAT0 a răspuns:

1/2 ani sau 10. Daca sunt mici, se ajuta unul pe altul, sau nu. Daca e diferenta asta asa mare e posibil sa l ajute cel mare pe cel mic, sau nu.