| anonim_4396 a întrebat:

Ce e de facut atunci cand viata ti-e completa distrusa din mai multe motive, cand nu ai pe nimeni aproape, cand nimeni nu te iubeste si nu te intelege si cand viata ameninta persoane dragi?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex
Chiar functioneaza

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa intelegem ce vrei de la noi, te sfatuim sa recitesti intrebarea si sa o reeditezi, ca sa aiba logica si sens.
Incearca sa ne dai ceva amanunte si despre tine, ca una-i sa vorbesti cu un copilas de 10 ani si alta este cu unul de 20.

| sofisis a răspuns:

Cred ca trebuie sa incerci sa iti gasesti un stalp. Stiu ca e o vorba in vant dar cand ajungi in gaura completa nu ai unde sa te duci decat sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ține-te de școală, devino cineva, fă bani mulți și apoi f*tei pe toți care ți-au greșit.

| Goete a răspuns:

Nu prea inteleg chestia cu
"Viata ameninta vrea sa iti persoane dragi"
Dar ceea ce este de facut este sa te schimbi, si sa iti schimbi punctul de vedere cu privire la ceea ce se intampla in jurul tau. Atata timp cat esti atent doar la lucrurile negative, nu le observi pe cele pozitive si in momentul in care te schimbi iti va aparea si zambetul pe fata. Cu totii suntem atrasi de o persoana care zambeste si nu de un imbufnat.
Zambeste, si viata iti va da mai multe motive sa zambesti.

| Makaroana a răspuns:

E cazul sa te trezesti si sa realizezi ca poti sa vezi lumina zilei pe care multi nu pot si stau in intuneric toata viata, ca poti sa mergi, ca esti sanatoasa!, toti suntem in aceeasi oala, unii mai rau ca altii, am mentionat mai sus, ce iti recomand este fruntea sus si mergi mai departe asa o sa construiesti un caracter care intr o buna zi vei fi multumita de tine, si asta conteaza cel mai mult!

| Andreeush a răspuns:

Scrie corect pentru a înțelege ce vrei să zici de fapt.