| adriana1991 a întrebat:

Ce parere aveți despre faptul că dacă se răcește s-au se îmbolnăvește unul dintre noi sa dormim separat chiar daca suntem un cuplu iubitului meu nu prea ii convine ce ziceți?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este corecta logica ta si chiar trebuie aplicata in cazurile unei raceli sau gripe! insa daca arati precum cea din poza ta de profil, cred si eu ca iubitului tau ii este greu sa stea fara "sa doarma" cu tine chiar si o noaptewinking laughing

| MarianWLF a răspuns:

Daca nu dormiti impreuna noaptea dar in restul zilei sunt amandoi in casa unul langa altul tot luati unul de la altul daca e cazul, e semn bun ca nu ii convine in sensul ca stii ca te vrea langa el, asta e de apreciat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu daca sunt foarte racit ma duc sa dorm in alta camera, nu e ea cu nimic vinovata ca tusesc si imi trag mucii toata noaptea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Separat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde. Aspirina saracului face minuni... happy

| Frank51 a răspuns:

Chiar acum suntem amândoi gripați și dormim împreună. Asta depinde de fiecare cuplu cum dorește, poate unele persoane au anxietate că iau gripa și preferă să doarmă separat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti mai este si asta! păi cum vine asta? Ce treabă are răceală? Acum ca răcit n-am eu voie s-o iau eu in brațe sau ce? Beiiiiii stai cuminte.

| adryang78 a răspuns:

Depinde de cuplu. De exemplu, noi nu dormim în camere separate în astfel de cazuri, tocmai ca să ne fim la îndemână unul altuia peste noapte, să ne ajutăm reciproc la nevoie.

| Miruna333 a răspuns:

Mi se pare normal

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Ca macar unul dintre voi este tampit.
Nu o sa rezistati inca un an in ritmul asta.