| Gabriello02 a întrebat:

Eu nu cred ca sunt urat dar:
Intr-o zi la scoala am facut cunostinta cu un baiat X,
Un coleg zicea:
- Ce urat e X pana si Gabi(eu) e mai frumos ca el.
Alt coleg zicea:
- Ba nu, X e mai frumos ca Gabi.
Oare chiar exista probabilitatea sa fiu urat, eu ma consider frumos. Bine sunt cam grasut, dar urat nu cred ca sunt.

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

laughing nu baietii ar trebui sa-si dea cu parerea despre alt baiat ..ci fetele laughing

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tiffanny a răspuns:

Da-mi o poza! Eu cred ca fiecare e frumos in dreptul lui! Da add la camelya_dolcik97!

| princess87 a răspuns:

Dar ce colegi ai tu? Cum sa vorbeasca asa de fata cu tine? Fiecare e frumos in felul lui

| 0rlando a răspuns:

Dacă ai fost folosit ca termen de comparație, mai ales cu formula "pana si Gabi e mai frumos ca el", nu e de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai lua in serios tot ce spun oamenii, la urma urmei ei pur si simplu se simt bine cand fac misto de altii.
daca esti grasut, pentru ei e un argument, unul pe care il vor exagera doar ca sa se distreze.
Esti sigur ca era vorba de tine?
oricum nu are importanta, daca tu nu te consideri urat(ca doar nu ti-a falsificat cineva oglinda) atunci nu-i nici o problema.
La urma urmei si daca ai fi cel mai frumos de pe peamant, o zeitate sau ceva, ei tot ti-ar gasi un defect.
Tine minte:
Cine nu-i barfit nu traieste.

| PsihinG a răspuns:

2 baieti de la tine de la scoala au vrut sa fie rai de-a dreptul.
Nu-i baga in seama.
Important este cum te simti tu in pielea ta.

| Madaliinaaa a răspuns:

Nu ar trebui sa iti pese ce spun ceilalti, da dovada ca esti mult mai inteligent decat ei, fii indiferent.

| Gabriello02 explică (pentru Madaliinaaa):

Am incercat, dar mereu acei colegi ma enerveaza deoarece de multe ori incearca sa ma ia la misto si desi incercarile lor sunt zadarnice ei tot incearca.

| Madaliinaaa a răspuns (pentru Gabriello02):

Eu iti zic sa fii indiferent in continuare, o sa se sature sa faca misto de tine incontinuu dar fara rezultate. big grin

| nicolici a răspuns:

Da o poza si iti zic eu daca esti uratlaughing

| nicolici a răspuns:

Fiecare e frumos in felul luihappy

| costellodonatz a răspuns:

Nici eu nu cred ca esti urat, judecand dupa avatar:d

| Razeph a răspuns:

Ce problema apasatoare laughing

| nokautone a răspuns:

In locu tau m-as fi dus la aia 2 si le-as fi dat o replica ca in filme
-ma mucosilor gura liniste unflatilor ca va sparg si sa vezi ce cuminti stau baieti si zic ce frumos si ce destept esti

| vanonim a răspuns:

Eu de obicei cand un tantalau zice ceva de mine ori ii zic ceva de familiea ori il invit la un skandenberg asta daca vreau sa imi bat joc de el.Si nu te mai stresa din cauza asta, ce conteaza, tot o sa gasesti o bunaciune.

| misu17 a răspuns:

Esti gras si lumea face misto de tine? Dale un pumn in gura si o sa fii sefu lor, sau esti prea fricos? Ai 90 de kile in spate da-i bataie.

| adriana2012 a răspuns:

Nu conteaza ce spune lumeawinking! Daca te consideri frumos in felul tau, e foarte bine! Lasa-i pe altii sa vorbeasca tongue!