| Denisvs a întrebat:

Hei tpu..am cunoscut o fata fffff frumoasa. Vorbesc cu ea de cateva zile dar nu stiu ce sa-i mai zic. Ajutati-ma cu niste lucruri despre care sa vorbim!
In afara de scoala.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Intreab-o despre ea. Intreab-o in primul rand ce ii place. Muzica, filme, calatorii, alte pasiuni. Ii va face placere sa vorbeasca despre sine iar tu afli cu ce ii poti face placere ca sa strangi relatia cu ea.

| Plato a răspuns:

Existențialism, Estetica urâtului, Dezumanizarea in literatura contemporana, Economia mondiala, Metafizică, Reîncarnare, Sensul vietii, Ratiunea pura a lui Kant, Moralitatea lui Adorno, Stoicism, Iubirea platonica etc.
Astea va vor tine putin ocupati, cand le epuizezi imi scrii si iti mai zic.

| Vvistula a răspuns:

Intreab o ce parere are despre tine si despre conversatia voastra

| ibaal a răspuns (pentru Plato):

rolling on the floor

| ywar a răspuns:

Ce atatea discutii! Ii bagi mielu-n garaj.