| Pandimos18 a întrebat:

Hey Tpu...Am o problema eu sunt tigan si prietena mea e romanca ma cam cert cu mama din cauza ei ca mama crede ca ma prosteste prietena mea, eu chiar tin la ea si ea la mine eu cred ca mama ei nu e de acord cu mine am fost la ea in casa am stat de vorba cu mama ei e colega de servici cu mama dar nu stiu daca mama ei e de acord cu mine ce pot sa fac daca as putea sa fac ceva as pleca cu ea undeva adica sa am o casa unde sa stam noi doi si sa facem o familie.
E mai bine sa o ascult pe mama si sa o las in pace sau sa continui relatia cu ea?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

E bine sa faci ceea ce simti, nu sa iti asculti mama din acest punct de vedere. Adica pana cand vei fii baiatul mamei si vei asculta chiar si in relatii ce iti spune? Fa mane ce simti. Lupta pentru relatia ta daca chiar o iubesti pe fata, si las-o si pe mama ei, pentru ca dragostea e mai puternica decat parerile parintilor. Voi stiti mai bine ce trebuie sa faceti si cum e mai bine.

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

1. Iti recomand sa folosesti mai multe semne de punctuatie.
2. O iubesti? Atunci lupta pentru ea.happy

| Felys a răspuns:

Lasa fata in pace,nu o nenorocii,in traditia voastra femeile sunt batute din orice,tu nu vei face nota discordanta de ceilalti membrii, i-ati o tiganca de-a ta si traiti dupa legile voastre, eu nu as fi de acord in veci ca fata mea sa se marite cu un tigan, fie el si bogat, tot ce a invatat, face

| Pandimos18 explică (pentru Felys):

Frate nu sunt genul ala de tigan in care isi bate nevasta sau neaparat trebuie sa respect legile adica sunt un tigan mai modernizat dar nea la rasisti nu ai ce sa le faci eu am incercat sa fiu bun cu toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trebui sa luptati impreuna impotriva tuturor.asta e. dragostea cere sacrificii.