| Adrian1152 a întrebat:

Imi place de o fata. As vrea sa pot sa o cunosc mai bine dar problema e distanta de 700km dintre noi. Vorbim pe skype si Am ramas fara subiecte.Va rog cateva sfaturi ar fi utile.multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia trenu si du-te la ea

| RAY a răspuns:

Cum poti fi asa credul 700 de km va despart, isi pierzi timpul aiurea cu cineva care nici nu-l cunosti, cauta una din orasul tau lasa astea virtuale

| Doub a răspuns:

700km? pff, e cam mult. Dacă aveţi siguranţa că vă puteţi întâlni şi în realitate, e ok, dar aşa...

| manuel72 a răspuns:

Daca ati ramas fara subiecte,"relatia" voastra nu are niciun viitor.Cu siguranta are pe cineva cu care poate dezvolta subiecte mai interesante ca ale tale.

| Klandestin a răspuns:

Cauta-ti alta fata mai aproape de tine.
Probabil ai 15 ani.

| ʎpooɯ a răspuns:

Sa discutati despre activitatile voastre, planuri, hobby etc.

| Paul2222 a răspuns:

Din experienta iti zic ca relatiile la distanta sau cele de gen,, online'' n-au cum sa functioneze, trebuie sa existe si contact fizic intre voi ( ex : ii pui mana pe umar ) ia in calcul si ideea ca are pe cineva acolo la ea la 700km de tine, asa ca sfatul meu e sa-ti gasesti pe cineva cu care sa te poti vedea in fiecare zi/o data la 2 zile.