| Anonimuuuussssss a întrebat:

De curand mi-am luat un kindle new de la eMAG si mi s-a descarcat.Ca sa il incarc trebuie sa conectez cablul la mufa de USB din calculator,iar cand o conectez imi apare,, Currently your kindle is not charging". Stie cineva de ce? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ionutzmovie a răspuns:

Incearca cu alta mufa. Daca nu merge, inseamna ca portul USB e stricat. Pentru alte detalii despre produs suna-i pe cei de la Emag, au tot interesul sa te ajute pentru ca ai garantie la produs