| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Sunt super nebuna dupa cineva care este cu mult mai mare decat mine[are 25 de ani]iar eu 17! si ne-am vazut odata la spital a fost dragoste la prima vedere dar este din alt oras si nu cred ca o sa-l mai intalnesc, credeti ca o sa apara altcineva care sa-mi placa asa de mult? Dau funda, promit!

7 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Depinde. Poate fi ceva de moment. Adica eu cred in dragoste la prima vedere dar atunci cand este alimentata. Daca l'ai vazut doar o data cu siguranta cand va aparea cineva pe gustul tau il vei uita. Stii cum se zice : ochii care nu se vad se uita! Stai linistita.

| Emazio a răspuns:

Sigur o sa apara,daca voiai sa continui cu el trebuia atunci cand v-ati intalnit sa-i ceri numarul sau ceva acum e posibil sal fi pierdut, daca ii sti numele poti sa-l cauti pe retele de socializare cum ar fi facebook, ii scrii numele si te uiti la poze sal recunostiwinking

| azurel2000 a răspuns:

Sunal.

| anonim_4396 explică (pentru azurel2000):

Cum daca n-am nr lui?

| azurel2000 a răspuns:

Aa daca nu ai nr adresa de mess sau prin niste prieteni nusti cum altfel.

| Simona_9410 a răspuns:

Hei scuze ca ma bag si eu asa dar sa stii ca te incurajez pentru o fata de 17 ani ti-as spune sa intrebi persoanele din familia ta poate oricare membru din familie te poate ajuta dar nu spune ceva despre tine spune ca e o colega in clasa ta care innebunita dupa un baiat de 25 de ani povestestei si gaseste o solutie stii si asa poti sa vezi ce va zice mama ta dar asculta sfatul mamei si al inimii te rog numai pune intrebari din astea pe TPU pentru ca asa nu te va ajuta nimenii dar daca bagi mai detaliat adica daca stii din ce oras e daca stii nr lui daca stii unde sta spune pentru ca alfel nu vom gasi raspunsul! Multumesc mult si succes mult in continuare bafta la Bac

| anonim_4396 explică (pentru Simona_9410):

Mersi