| smecherita_4821 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa gasesc cateva jocuri acre se joaca in minim 2 persoane... stu seara cu prietena mea si ne plictisim sa ascultam muzica la telefon, cele mai multe

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Monopoly, rummy, septica, poker, cruce, piatra hartie foarfeca, x si 0, T. O. M. A. P. A. N., "nea marin sta in bazin" (nu prea stiu sa joc, dar am jucat de vreo 3 ori si e asa de amuzant :)) ) mancati seminte, jucati shotron;) si nu trebuie neaparat sa va jucati ceva va puteti plimba, puteti vorbi despre ceva, puteti intra pe net pe www.tpu.ro sa imi dai si mie o fundita;)
hai nu fi ca ti-am dat destule

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Monopoly
Rummy
Jocuri de carti de toate felurile