| Ciprian1994 a întrebat:

Am fost la plaja la dig cu niste prieteni si am vrut sa ma scufund sa iau niste scoici si a trebuit sa imi dau ochelarii la mine, dar suportul care sa ii nu l.am avut la mine. Le.am spus sa fie atenti sa nu imi calce ochelarii(i.am lasat pe dig).Erau si putin ametiti de la bere. Vreau ca sa zic am dreptate sa imi plateasca ramele...nu mi.am dat seama ca erau ametiti totusi daca bei bere nu e motiv sa imi calce ochelarii.

8 răspunsuri:
| Batgirl a răspuns:

Daca au baut bere clar nu e motiv sa iti calce ochelarii.dar poate au baut altcevalaughing))

| Ciprian1994 explică (pentru Batgirl):

Cel care mi i.au calcat mi-a spus la momentul acela ca vorbea cu o alta persoana si a uitat unde suntpentru o fractiune de secunda si i.a calcat pana cand mi i.a strambat
( eu in timpul acesta eram ocupat sa gasesc scoici)

| Radu284 a răspuns:

De ce sa-ti plateasca? I-au calcat sau distrus? Ca nu spefici nicaieri in intrebare asta...

| Heliodor a răspuns:

Intrebarea?
nu trebuie neaparat sati plateasca, nici tu nu ai avut maxim de grija

| paul9923 a răspuns:

Cred ca si tu esti un pic ametit!

| Ciprian1994 explică (pentru paul9923):

Aa nu, nu sunt ametit... nu beau bere ca i.au antibiotice

| Ciprian1994 explică:

Scuze ce am postat mai sus am scris in graba. I.au calcat si mi i-au strambat. Nu mai pot fi facuti...

| Ciprian1994 explică:

Totusi ai fi putut sa iti dai seama fara sa pun semnul `? `...