| Batmanuel a întrebat:

Am instalat driverul la placa de baza noua si imi tot apare o iconita pe desktop de la "zynga" la fel si jos in toolbar, o sterg iar dupa ce dau restart iar apare, stie cineva cum scap de ea?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in Control panel. Daca ai Windows XP intra in Add or Rmove programs, cauta denumirea Zynga si click dreapta, uninstall. Daca ai Windows 7 in Control panel cauti Programs and Features si la fel, uninstall.