| IceCreamDoll a întrebat:

Am o problema. Am facut comanda pentru o cartela sim prepay gratuita de la orange. Asta se intampla lunea trecuta. Au trecut 9 zile de atunci. Cui i s-a mai intamplat? Cam cat timp trebuie sa treaca pana o aduc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza un pic, este posibil sa fie foarte multe de ambalat si expediat iar circa 3 zile dureaza doar expedierea prin posta.
Avand in vedere ca era o campanie in care cartela sa fie activata pana la data de 31 August inclusiv, nu mai beneficiezi de oferta cu minute.

2 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Eu am asteptat 2 saptamani. laughing Depinde de cat de aproape sau departe esti de capitala.

| M1ham1 a răspuns:

Poti sa mai dai odata comanda, cu toate ca, sunt convinsa ca o sa iti trimita cartela. Si eu am comandat si au venit, chiar daca au avut o mica intarziere.