| Kolors a întrebat:

Bai fratilor ce sa fac? vine un caine in curte la mine aproape in fiecare zi,sare gardul, si vine la catelele mele ca am doua.si ele nu latra deloc,degeaba il gonesc ca de-abia fuge, nici nu stie de frica.nu stiu al cui e.ce sa fac?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu ce te deranjează? El vine la ele, nu la tine.

Răspuns utilizator avertizat
| XYZ02 a răspuns (pentru Kolors):

Daca ai fi respectat legea si cainii tai ar fi fost sterilizati nu te mai plangeai pe TPU.

| aumih16 a răspuns:

O fi intrat in caldurilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| aumih16 a răspuns (pentru Kolors):

Am inteles!

| Alverto a răspuns:

laughing Am aceași problemă doar că sexele sunt schimbate, ea e cățea iar ceilalți sunt câini și nu latră la ea laughing Eu îți recomand să o urci într-un vehicul și să o duci departe (o să îți mulțumească vecinii mai târziu)

Răspuns utilizator avertizat