| lllarisaa02 a întrebat:

Buna!
Am si eu doua camere video si una foto, si ma gandeam sa le vand, dar nu stiu pe unde, (In Timisoara).
Cineva mi-a spus sa le pun pe okazii, dar habar nu am cum se procedeaza cu site-ul ala, cum facem, eu trimit coletul prima? apoi el banii? ma pacaleste? laughing sorry dar nu stiu, e pentru prima oara cand vand ceva pe net.

7 răspunsuri:
| Buggz a răspuns:

Daca il vinzi cuiva cu multe calificative pozitive, fi sigura ca nu te va pacaliwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ia-ti ziarul publitim si dai acolo un anunt.happy

| Elly7890 a răspuns:

Poti sa le pui pe mercador fara nici un ban si poti pune acolo si un maxim de 8 poze cu produsele respective si fireste pretul lor!

| DjYeti a răspuns:

Pentru a face un cont okazii trebuie sa iti dai datele personale, apoi iti da un cod pe numarul de telefon cu care confirmi contul. Apoi tu iti pui acolo produsele si asa mai departe. Plata se face in Ramburs sau chiar predare personala daca e din Timisoara si cumparatorul. Daca nu tu pui coletul la posta sau prin curierat si apoi primesti banii in ramburs. El ridica coletu de la posta sau curier, lasa suma de bani si apoi iti vin banii inapoi acasa

| asdfghjk872 a răspuns:

Ce fel de aparat ai si cat costa?batting eyelashes

| lllarisaa02 explică (pentru asdfghjk872):

Camera foto e Panasonic dmc-fx3 si alea de filmat, una e Canon mv790 si aialalta Panasonic hc-v500. Eu le dau la pachet, adica toate 3, 500 euro toate 3. Interesata?

| lllarisaa02 explică (pentru asdfghjk872):

Aaaa,am uitat sa-ti spun, sunt noi toate, cu garantie 36 luni, dar garatia o ai in franta big grin