| sasa1sasa1sasa1 a întrebat:

Buna dimineata.
Legat de Instagram. As vrea sa stiu, acolo se pun fotografii facute si cu aparatul foto, sau doar cu telefonul? Se acceseaza numai de pe telefon?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Staif a răspuns:

"Poți posta fotografii dacă ai o tabletă sau un calculator ce are ecran cu touchscreen"
https://playtech.ro/......alculator/
"Nu ar fi rău ca, în viitor, să existe posibilitatea de a upload-a fotografii din calculator și de a le edita direct în aplicația pentru desktop."
Dar! trebuie sa descarci aplicatia lor indiferent ce folosesti.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cit de greu era sa intri pe Instagram de pe laptop/desktop si sa iti raspunzi astfel singurel la intrebare?

| August99 a răspuns:

Se pot pune orice fel de poze. Aplicatia se acceseaza doar de pe telefon si pc.

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru August99):

Multumesc. De pe PC, vreau.
Nu am Facebook de mult timp. Dar cineva din SUA m-a invitat pe Instagram pentru calitatea fotografiilor. Eu nu fac cu telefonul cu cu aparatul foto. Si nu stiam daca se poate. Multumesc.

| August99 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Poti accesa aplicatia de pe PC dar poze poti pune doar daca intri de pe telefon. Poti sa pui pozele de pe aparat pe telefon si gata big grin

| sasa1sasa1sasa1 explică:

Merci @GabiDumitrescu. Afla ca am intrat. Dar de pe PC-ul meu, zice ca aplicatia este doar pentru telefon.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Da se poate, nu e greu.

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru AndreiMarin499):

Nu de asta ma temeam. Dar citisem ca Instagram e numai pentru telefon. Si eu, nu am smarphone.