| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop benq a53 si am nevoie de drivere compatibile cu windows xp! cele originale nu se instaleaza doar la windows 7 si la vista. dau funda celui care imi da un raspun utilwinking.

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Http://notebook.driversdown.com/notebook-drivers/s_1408_1.shtml Ai aici diverse. M-am uitat eu pe site-ul lor și am constatat că e cam varză! Eu care mă plângeam de cel al celor de la Asus.

| IonutzAlexandru91 a răspuns:

In primul rand, intra pe site-ul oficial si vezi daca ai drivere de windows xp. daca nu, incearca-le pe astea: http://joybookholic.blogspot.com/......ws-xp.html