| Innovation a întrebat:

Am un notebook Acer Aspire One si mi-am instalat League of Legends pe el.Intru,imi aleg echipa,dar cand incepe jocul,se blocheaza si imi arata un fundal albastru pe tot ecranul pe care scrie ca s-a detectat o problema sau ceva in genul asta, apoi mi se stinge laptopul.Cum fac sa pot sa joc League of Legends calumea, fara sa mi se mai blocheze?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Blue screen of death. Hardware problem de obicei. Poate fi si software.
Cel mai probabil conflict la nivel de drivere.

| Innovation explică (pentru Seby90):

Si ce pot face sa rezolv problema?

| seby87bn a răspuns:

Schimbati windows puneti alta versiune de wendows