| raducutu123 a întrebat:

Este careva care se pricepe la calculatoare? Am un calculator vechi, la tara, dar se misca foarte, foarte greu! Cum pot scapa de lag?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii pui un sistem de operare compatibil cu configuratia lui si un upgrade de hardware daca e cazul

| iparvulescu19 a răspuns:

1. instalezi windowsul
2. gasesti driver-ul de la placa video si atuncu nu mai ai problema asta.
Succes.

| dannyel86 a răspuns (pentru iparvulescu19):

Nu uita de virusi, de softurile care pornesc odata cu sistemul, dar, cel mai important, de memoria ram. Daca are 256 mb memorie (sa presupunem), ce poti cere acelui pc? happy

| Ionutz_Achirei_1987 a răspuns:

Poți sai instalezi un Windows XP simplu