| PisicaCuBere a întrebat:

Unde pot sa imi creez un site gratuit? As vrea sa imi explicati sau sa imi aratati un filmulet in care sa vad cum se face un site. MUltumesc anticipat, ofer funda!

6 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Cel mai bun si cel mai sigur, google websites (cauta chiar asa pe google)

| Turquoiise a răspuns:

Heii :3

Îţi poţi face pe: webs.com, www.ucoz.ro, www.weebly.com, www.webnode.com sau www.blogspot.com

Succes cu site-ul :3

| djfreesh a răspuns:

Iti poti face dupa www.xtgem.com un site gratuit!

| Anonimus100 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results uite, acum nu stiu cat de bune sunt.Sincer,nici eu nu stiu sa fac unul. PA

| TheSymplu a răspuns:

Cel mai simplu. Nu ai nevoie de cunostinte vaste in domeniu. Succes! http://www.wix.com/