| RusescuO a întrebat:

Buna tuturor, aseara dupa vreo ora de stat pe PC, s-a stins, din denin, unitatea. Imediat dupa ce s-a oprit am repornit-o si a mers normal. Se poate sa se fi supraincalzit? Poate sa-mi afecteze asta calculatorul? Acum merge ca de obicei. PS: Placa video e schimbata de vreo 4 luni. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| dragonu35hp a răspuns:

Daca nu ai mai avut probleme pana acum...inseamna ca nu e de la placa video (parerea mea), s-ar putea sa se supraincalzeasca dar iti mai dau un sfat: dai click dreapta pe my computer->proprietati->advanced->start-up and recovery ai settings acolo dai pe el si apare o fereastra si debifezi automatticaly restart.

| RusescuO explică (pentru dragonu35hp):

Am windows 7, nu am asa ceva la proprietati, dar poate sa-mi afecteze calculatorul daca se mai intampla?

| Cornel_Videa_1967 a răspuns:

Salut.Poate fi de la ventilator ca nu raceste bine, ori de la windows, ori placa video.Dar probleme pot fi...