| Andre a întrebat:

Care telefon vi se pare mai frumos iphone sau blackberry?

Răspuns Câştigător
| alexush a răspuns:

Mie clar iphone.e mult mai compact, are un design mai simplu si e mai comod.mai ales rezistent.eu sunt cam aerian si imi cam scap telefoanele pe langa buzunar.deci l-as alege...

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iphone ...blackberry mi se pare o tampenie!

| unknownn a răspuns:

Nokia 1100 ThE BesT!

| Sconcsiş a răspuns:

Iphone, dar depinde. Dacă scrii multe emailuri, mesaje etc. e mai bun BlackBerry

| sagetator a răspuns:

Iphone-ul este mai frumos si mai... feminin

| Aოтuu a răspuns:

IPhone.

| as_6377 a răspuns:

Sincera,n-as fi de acord cu alexush fiinda,iphone nu sunt asa de rezistente,,,o persoana apropiata mie, are blakberry si as spune ca este tare comod, iar eu am NOKIA E71! si tot tare imi place,,,