| Idontknow69 a întrebat:

Ce are TPU in ultima vreme?sadsad Ma enerveaza de nu mai potcryingcrying De fiecare data cand vreau sa raspund la o intrebare o scriu si dau raspunde imi zice ca s-a trimis si nu s-a trimis sau Gasesc o intrebare si scrie sus ca are un anumit numar de raspunsuri si cand dau click pe ea si imi apar mai putine raspunsuri sau Eu scriu o intrebare si cand dau tot ce trebuie dupa:"Trimite intrebarea" nu mi-a trimitecryingcrying De ce?cryingcryingcrying

3 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

In ultimul timp, au fost probleme cu serverele.Se va remedia.Nu ai vazut ''Totul despre TPU''? Ai gresit categoria.

| Idontknow69 explică (pentru Lightning1997):

Nu intelegi? Nu stiiu ce are TPU nu mi-a aparut toate categoriile crying

| Sweety25 a răspuns:

Si mie mi se intampla in ultima vreme dar chiar nu stiu ce are!