| plane a întrebat:

Cum imi gasesc colegii de facultate daca am terminat acum 6 ani?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sau www.colegi.ro

| andreutz a răspuns:

Iti recomand sa cauti aici
http://www.colegiimei.ro/
eu mi-am gasit 2 colegi din ciclul primar;)) poate ai si tu sanse. spor :D

mlm
| mlm a răspuns:

Eu cind am facut reintalnirea de 10 ani dwe la terminarea facultatii am dat anunt in ziar, si am fost contactata la telefon de fostii colegi, adevarat cativa mai stiam unde stau si asa am reusit sa dau de toti.Bafta iti doresc.

daniela
| daniela a răspuns:

Incerca si pe www.ecolegi.ro

| dyenutzadyana a răspuns:

Nu stiu...hee hee)cheama si u televiziunea si zi ca te arunci daca nu iti vin fostii colegi de facultate la tinetonguelaughing))rolling on the floor)
glumeam nu te supi...
chiar nu imi dau seama cum ai putea...nu mai ai nici un nr de telefon?straight face