| bocanet88 a întrebat:

Cum recuperez parola de email si messenger? nu mai am acces la email, si am emailuri inportante

2 răspunsuri:
| Mariusssss a răspuns:

Pentru a recupera parola intri pe yahoo dai forget password sau mail ori amandoua ce ai uitat tu si raspunzi la intrebarile de securitate. Alea bifate de tine in momentul in care ti-ai facut adresa de email. Daca raspunsurile sunt corecte iti apare formularul si modifici parola sau mailul daca nu...nu prea ai cumhappy

| vladul a răspuns (pentru Mariusssss):

Sau mai exista si varianta in care ti-ai setat o adresa secundara si iti trimite link catre acea adresa pentru resetarea adresei initiale. Daca nici asta nu este buna...atunci ultimele 4 cuvinte ale lui marius