| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum scap de parul din nas? am incercat sa iau cateva fire cu penseta si mi-au dat lacrimile

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai nevoie de un trimmer. Sunt si mai ieftine.
Vezi aici:
https://cdna.altex.ro/media/catalog/product/t/n/tns62401-1.jpg

| dannys a răspuns:

Este un aparat special de sprancene si firele din nas

| munteanuionvictor a răspuns:

Nu e bine să le smulgi. E periculos pentru sănătate. Părul din nas trebuie tuns.

| Andwta a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la salon. Ti-l ia cu ceara si doare mai putin decat cu penseta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andwta):

Ii toarna ceara pe nas? Poate il si imbalsameaza.

| Andwta a răspuns (pentru darrio2007):

Opa ai ramas in trecut?! Sorry

| darrio2007 a răspuns (pentru Andwta):

Care trecut?

| Temüügin a răspuns:

Mai bine nu faci asta.Parul din nas impiedica praful si orice alte impuritati sa ajunga in plamani.

| AN_Aylin_1998 a răspuns:

Cu un aparat special de ras.