| iphone3g16gbH a întrebat:

DAU FUNTA URGENT! Salut TPU! Daca vreau sa cumpar un telefon de pe un site si persoana respectiva imi trimite telefonul prin colet cu ramburs si a zis ca daca nu imi convine telefonul pot sa il trimit inapoi tot cu acelasi ramburs.Intrebarea mea este. Daca persoana respectiva unu imi plateste rambursul ce poate pati?

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Cer sa-l deschizi in prezenta oficiantei de la posta pe loc altfel nu ai martori, apoi daca nu ai produsul ce ti s-a promis si nu iti returneaza rambursul il dai pe mana politiei (nu il poti deschide decat dupa ce ai platit rambursul, asta daca nu cunosti pe cineva la posta si il deschizi inainte, daca poti da-l retur ), din ce oras esti?

5 răspunsuri:
| royeti a răspuns:

Nu te incurca. Ai aici ce telefoane vrei si la preturi bune. Daca ai noroc poate prinzi si o oferta la telefonul pe care il vrei: http://profitshare.emag.ro/....../click.php Am experienta buna cu ei.

| johngregory a răspuns:

Nu prea te-ai exprimat bine. Tu vrei sa zici ca primesti telefonul, platesti si daca nu iti convine sa il trimiti inapoi dupa sa zicem o zi persoanei respective, tot cu ramburs?

| Ancky a răspuns:

Ai ratat colectia Bershka de anul trecut? O gasesti la Miau Miau cu pana la 70% mai ieftina. Nu crezi? Intra sa vezi!
http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| seaman_6619 a răspuns:

Nimic ti se intoarce telefonul inapoi si trebuie sa pltesti vreo 16 lei pentru ce lau tinut acolo