| Joker3134 a întrebat:

Dupa ce iti face dosar penal si iti ia permisul te duce si la sectia de politie?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la sectie iti face dosarul penal, nu sunt sigur, da nu cred ca ti l face in strada chiar

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Chemi pe cineva care o poate concude legal sa o duca acasa, o asiguri si vii si o iei cand poti... sunt solutii

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Chiar asa de greu de cap esti?
Vii cu un prietene, cu taica tu, cu vartu, cu vecinu, angajezi un sofer, o lasi acolo pana ai dreptul de a conduce iar... asta e dilema ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Și te bate cu bulanul în cap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care bulan?winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăla de-l ține spânzurat la brâu. Nu te gândi la bulanele polițistelor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandeam la bulanul politaiului sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te gândeai la bulanul polițaiului, înseamnă că ai o problemă mai mare decât fleacul ăla de dosar penal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mwahahahawinking

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Intrebare ciudata...cam fara rost.

Răspuns utilizator avertizat
| vladeusebiu a răspuns:

Pai mai intai te duce la sectia si apoi iti ia permisu si iti face dosar.