| AndreiAntiTot12 a întrebat:

E oficial, a spus Sean Caroll, scrieti pe net daca nu il stiti, nu exista viata dupa moarte, e imposibil! daca nu il stiti uitati-va pe net si imi dati dreptate apoi.Pace!

7 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Interesant! Ai si un link te rog, ca sa nu cautam prea mult?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraordinar!

| MajinVegeta a răspuns:

Fiecare crede ce vrea. Daca un "mare intelept" spune ceva asta nu inseamna ca trebuie sa-l cred. Si da exista viata dupa moarte.

Răspuns utilizator avertizat
| MajinVegeta a răspuns (pentru AndreiAntiTot12):

Incerc sa fac tot posibilul sa fac rost de bilet, dar e destul de greu.

Răspuns utilizator avertizat